Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rozkład jazdy dotyczący kursów obsługiwanych przez PKS w Opolu Sp. z o.o.

Rozkład odjazdów ważny od 17.05.2021 r.

Wyjazd

Przyjazd

Godziny odjazdu

Wojciechów

 

7.05

Bukowie

 

7.13

Pszeniczna

 

7.17

Pągów

 

7.22

Idzikowice

 

7.26

Jakubowice

 

7.28

Krzyków

 

7.32

Smarchowice Małe

 

7.37

Namysłów

Namysłów

7.45

Namysłów

 

15.40

Smarchowice Małe

 

15.44

Krzyków

 

15.47

Jakubowice

 

15.52

Idzikowice

 

15.54

Pągów

 

15.58

Pszeniczna

 

16.02

Bukowie

 

16.08

Wojciechów

Wojciechów

16.20

 

 

 

Wersja XML